مرکز آموزش زبان چکاوک در کوتاه مدت با توجه به ارائه مطالب آموزشی ، علمی ، دلنشین و ماندگار درباره زبان انگلیسی ، توانسته به پیشرفت های شگرفی دست پیدا کرده و با استقبال بی نظیر مشتریان و مردم فهیم ایران روبرو گردد.
شروع آموزش زبان انگلیسی در این مرکز از کودکان 4 ساله شروع شده که در این مقطع بیشترین تمرکز بر حفظ شادابی و انگیزه یادگیری زبان آموز متمرکز شده است.
در مرکز آموزش زبان چکاوک به جای نگاه از بالا به زبان آموز و یادگیری داشته های مهارتی مدرسین با توصل به شیوه Just Speak English و اجبار زبان آموز به تلفظ کلمات به شیوه های کاملا ناکارآمد که باعث دلزدگی زبان آموز می شود ، در مدتی کوتاه به آنها با شعرهایی که تلفیقی از زبان انگلیسی و معانی آنها به زبان فارسی می باشد مقدار زیادی کلمات و جملات بسیار کاربردی آموزش داده می شود . نتیجه آن ماندگاری داوطلبانه و پر از شوق زبان آموز جهت ادامه آموزش و از طرفی موجب ماندگاری و سهولت استفاده از مطالب فراگرفته شده توسط زبان آموز گردیده است.
آموزش زبان انگلیسی ، روش تدریس زبان انگلیسی

روش تدریس زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی در این مرکز به 3 شیوه انجام می گیرد

شیوه شماره 1

شیوه اول برای مبتدیان و بر اساس یادگیری لغات می باشد که پس از بدست آوردن مقادیر قابل توجهی از لغات و جملات در مدت کوتاه و بالابردن اعتماد به نفس زبان آموز برای ادامه مسیر ، پای در شیوه دوم آموزش می گذارند.

شیوه شماره 2

شیوه دوم بر اساس جدیدترین متد آموزش زبان انگلیسی چکاوک ارائه می شود. در این شیوه نگارنده معتقد است که زبان آموزان از فقر دانستن افعال رنج می برند و همانطور که می دانید افعال پر اهمیت ترین کلمات هر زبان می باشند. شما با یادگیری 4 دقیقه از اشعار زیبا ، ریتمیک و مهیج مرکز زبان انگلیسی چکاوک که بر اساس آهنگ های نوستالژیک ساخته شده حدودا 200 فعل را برای همیشه در ذهن خود خواهید داشت. درمرحله بعدی این افعال با هاله ای از جملات قانون مند که Regular sentences نامیده می شوند احاطه شده که با اشراف به این مراحل زبان آموز قادر به صحبت کردن و رفع نیاز های روزمره خود می باشد. که در این مرحله زبان آموز در سطح Intermediate قرارگرفته است.

شیوه شماره 3

شیوه سوم که مخصوص زبان آموزان دوره Advance می باشد لایه Regular sentences با لایه بزرگتری به نام Irregular sentences احاطه می گردد که در این مرحله زبان آموز با شیوه گفتار غیر رسمی و محاوره ای روبرو شده که با آهنگ های جذاب و ریتمیک که غالبا مایه طنز دارند او را با دنیای عجیب و دل نشینی آشنا می کند که در قالب Musical Roll Play بوده و زبان آموز را به درجه بالایی از مهارت در General English و صحبت های روزمره می رساند.