همواره در راستای آموزش زبان انگلیسی سوالاتی در ذهن زبان آموزان به وجود می آید.
معمولا صفحه سوالات متداول در هر وب سایتی حاوی مطالبی است که می تواند نه تنها به سوالات شما پاسخ دهد بلکه یک دید کلی از نحوه عملکرد آن در اختیار شما قرار دهد. ما در وب سایت آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک سعی بر آن داشتیم تا استراتژی های به کار برده در نحوه آموزش زبان انگلیسی را به طور خلاصه و واضح توضیح دهیم تا شما عزیزان بتوانید بیشتر و بهتر با آن آشنا شوید.
در این صفحه 13 سوال به همراه پاسخ آن قرار گرفته است. طبیعتا می توانستیم سوالات بیشتری را در این صفحه پاسخ دهیم اما سعی بر آن داشتیم تا خلاصه بودن آن را نیز از یاد نبریم. در این راستا اگر سوالی برایتان پیش آمده که پاسخ آن را در این صفحه و یا سایر صفحات این وب سایت پیدا نمی کنید ، با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
آموزش زبان انگلیسی ، لیست سوالات متداول در آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک

سوالات متداول در آموزش زبان انگلیسی

1

چرا آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک ؟

مرکز زبان چکاوک را انتخاب می کنیم چون به مشکلات واقف است و بجای جواب های کلی و مبهم به شما راهکارهای واضح ، قطعی و تضمین شده می دهد.

اشتباهات واضح را تکرار نمی کند به عنوان مثال مراجعه به هر آموزشگاه زیانی به همراه انجام Home works (تکالیف) خسته کننده و بیهوده در منزل می باشد که این کار علاوه بر اتلاف وقت فراوان موجبات دلسردی زبان آموزان را فراهم می کند.

اگر در ایران بدنیا آمده اید والدین شما گفتن و شنیدن را قبل از نوشتن به شما می آموختند و روزی شما در مدرسه نوشتن الفبای فارسی را آغاز کرده اید که به راحتی به فارسی سخن گفته و در مواقع شنیدن جملات روزمره فارسی، آن را کاملا درک کرده اید.

اگر در آمریکا بدنیا آمده بودید احتمالا اولین جمله ای که از والدین خود می شنیدید Hello baby welcome to the world بود و بعد speaking , listening را می آموختید و روزی نوشتن  Alphabet را تجربه می کردید که به راحتی به زبان انگلیسی صحبت نموده و جملات روزمره انگلیسی را می فهمیدید. این استدلال به شدت قوی به ما گوشزد می کند که چقدر در آموزشگاه های زبان (برند و غیر برند) پول عزیز و عمر عزیز تر از آن را بیهوده هدر داده ایم.

 

تخصص ما Listening و Speaking می باشد.

2

از چه سنی می توان در کلاس های زبان چکاوک شرکت کرد؟

آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک از خردسالی (4-7 سال) به بالا، میزبان زبان آموزان عزیر می باشد.

لیست دوره های مربوطه از طریق این لینک قابل مشاهده می باشد.

3

چرا مرکز زبان چکاوک یادگیری را 100% تضمین می کند؟

متدی که در مرکز زبان انگلیسی چکاوک تدریس می شود بسیار جدید و نوآورانه بوده و برای اولین بار در جهان چنین متدی طراحی و تدریس شده. این متد (شیوه) در عین سادگی دارای پیچیدگی های بسیار زیبایی است که باعث می شود تمام مطالب در ذهن زبان آموز به طور کامل تثبیت شود.

4

آیا بچه های زیر سوم دبستان جایی در این کلاس ها دارند؟

بله !
در این آموزشگاه، مطالب براساس اشعار بسیار خوش آیند و به صورت انگلیسی و فارسی به زبان آموزان تدریس می شود. همچنین اساس این آموزش، Speaking و Listening می باشد و به زبان فارسی کودک آسیبی وارد نمی کند.

بنابراین از 4 سالگی میتوانید کودک خود را در کلاس های زبان این آموزشگاه ثبت نام نمایید.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان بسیار مهم و تاثیرگذار خواهد بود. از آن غافل نشوید.

5

حجم مطالب انگلیسی بسیار زیاد است و فرار ! چه کنیم ؟

بله درست است !

اما به ازای رفتار جذابی که در آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک جاری است و کل زبان انگلیسی از ابتدا تا انتها با شعر و موسیقی و براساس آهنگ های نوستالژیک  گفته شده، 2 اتفاق خوش آیند را شاهد خواهیم بود :

  1. چون مطالب تدریس شده به اختیار و به دفعات تکرار خواهد شد، باعث ماندگاری آنها در ذهن زبان آموز می شود. مانند آهنگ های معروف خوانندگانی که دوست دارید و متون آن در ذهن شما به راحتی ماندگار می شود.
  2. به ازای کدگذاری های بسیار دقیق و زیبایی که در این آموزشگاه انجام شده، باعث می شود که زبان آموزان نکات کلیدی و مهم زبان انگلیسی را به راحتی فراگیرند و در ذهن خود بسپارند.

بنابراین آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک چنین دغدغه ای را برطرف خواهد کرد.

6

آیا می توان هم زمان با رفتن به مدرسه، به کلاس زبان انگلیسی آمد؟

بله.

با توجه به اینکه اساس یادگیری در کلاس های زبان انگلیسی آموزشگاه چکاوک، Speaking و Listening است، زبان آموزان تکلیف شبانه و یا Home Work برای منزل ندارند !

در واقع زبان آموزان همه مطالب را در سر کلاس فرا گرفته و به ذهن می سپارند.

بنابراین نه تنها وقتی از دانش آموز در منزل گرفته نمی شود بلکه در راستای آموزش زبان انگلیسی، مدرسه نیز به آنان کمک شایانی خواهد کرد.

بسیاری از زبان آموزان با شروع مدارس، کلاس های زبان خود را رها کرده و با شروع فصل تابستان، دوباره آن را از سر می گیرند. چنین کاری تنها انگیزه، وقت، انرژی و هزینه زبان آموز را از بین می برد. بنابراین آموزش زبان انگلیسی باید به صورت پیوسته در زندگی زبان آموز جاری باشد. ما در این آموزشگاه کلاس های خود را به صورت 2 جلسه 1 ساعته در هفته در نظر گرفتیم تا زبان آموز بتواند زمان کافی را به مدرسه و یا دانشگاه خود اختصاص دهد.

7

شهریه کلاس ها به چه صورت است ؟

به جرات می توان گفت که شهریه کلاس های زبان انگلیسی آموزشگاه چکاوک بسیار بسیار مناسب و پایین بوده و در کنار آن، کیفیت آموزش و خدمات ارائه شده به زبان آموزان در سطح بسیار عالی قرار دارد.

آموزش زبان انگلیسی هزینه بردار است. اما ما در این آموزشگاه تلاش خود را کرده ایم تا شهریه ها را به نحوی که برای خانواده ها قابل پرداخت باشد تنظیم نماییم.

8

چه کتاب هایی در این آموزشگاه تدریس می شود؟

کتاب های معروف این حوزه همچون کمبریج (Cambridge) و آکسفورد (Oxford) که توسط کشورهای مبدا (انگلستان و ایالات متحده آمریکا) طراحی شده اند، برای آموزش زبان انگلیسی به فرزندان خود می باشد. فرزندان آنها توانایی درک زبان انگلیسی و صحبت کردن دارند. بنابراین نیاز به نوشتن (Writing) و خواندن (Reading) دارند.

این در حالی است که فرزندان کشور عزیزمان ایران، در این چهارچوب نمی گنجند.

در این راستا، آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک 25 جلد کتاب و جزوه بسیار تخصصی و متناسب با زبان آموزان ایرانی طراحی و تدوین کرده که در راستای آموزش زبان انگلیسی بسیار مفید واقع شده است.

9

آیا در این آموزشگاه فقط به Speaking و Listening توجه می شود؟ Writing و Reading چه می شود؟

ما در این آموزشگاه دیدگاه شما را تصحیح خواهیم کرد !

در هر زبانی، بیش از 80% زمان شما صرف شنیدن (Listening) و صحبت کردن (Speaking) می شود. این اتفاق در زبان انگلیسی هم به همین شکل رخ می دهد.

هر انسانی در شبانه روز به صورت میانگین حدود 15 ساعت بیدار می باشد که در این مدت، شاید کمتر از یک ساعت را صرف نوشتن (Writing) و خواندن (Reading) می کند. حتی زمانی که به تماشای تلویزیون مشغول است، بیشتر به گوش دادن (Listening) می پردازد.

بنابراین براساس این اصل، کلیه متدهای طراحی شده در این آموزشگاه براساس 80% Speaking و Listening و 20% Writing و Reading می باشد.

این در حالی است که آموزش زبان انگلیسی در اکثر موسسات آموزشی کشور، برخلاف چنین چیزی است. ما در این آموزشگاه به نحوی به آموزش زبان انگلیسی می پردازیم تا شما در مدت زمان کوتاهی بتوانید بیشترین بازدهی را داشته باشید.

10

با توجه به اینکه دروس بیشتر به صورت شعر می باشد، آیا می توان مطالب را به صورت نثر ادا کرد؟

بله. قطعا !

زبان آموزان به صورت شعر در زندگی صحبت نمی کنند. شعر تنها باعث می شود تا مطالب با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر در ذهن زبان آموزان تثبیت شود.

11

تا چه میزان درسی که داده می شود با موسیقی در ارتباط است؟

بسیار زیاد !

اما بدین معنی نمی باشد که زبان آموز باید سازی را بنوازد. بلکه قطعات شعر و موسیقی، در استودیوهای معتبر، آهنگ سازی و تدوین شده و سپس توسط خواننده های خوش صدا، صداگذاری شده و در نهایت به همراه کلیپ های صوتی و تصویری و کتاب های تدوین شده در اختیار زبان آموزان قرار داده شده است.

آموزش هر چیزی، مخصوصا آموزش زبان انگلیسی اگر با موسیقی همراه شود، نتایج قابل توجهی به همراه خواهد داشت.

12

نحوه برگزاری کلاس ها (حضوری، غیرحضوری و ...) و آموزش به زبان آموزان چگونه است؟

آموزش زبان انگلیسی در این آموزشگاه به 4 روش انجام می شود:

1- کلاس های حضوری

کلاس های حضوری کارآمدی بسیار بالایی دارند که خود به 3 دسته تقسیم می شوند:

1.1- کلاس های عادی که هفته ای 2 جلسه ی 1 ساعته می باشد (معادل با هفته ای 2 ساعت)

1.2- کلاس های نیمه فشرده که هفته ای 3 جلسه ی 2 ساعته می باشد (معادل با هفته ای 6 ساعت)

1.3- کلاس های فشرده که هر روز هفته (به جز پنجشنبه ها و جمعه ها) هر روز 3 ساعت می باشد (معادل با هفته ای 15 ساعت)

2- کلاس های غیرحضوری یا مجازی

در ساعت های هماهنگ شده با آموزشگاه، کلاس ها به صورت آنلاین برگزار خواهد شد (این شیوه در حال حاضر برای زبان آموزان شهرستان ها مناسب می باشد)

3- کلاس های خصوصی

به همه مناطق تهران، مدرس بابت تدریس خصوصی اعزام می گردد. کلاس های خصوصی می تواند به صورت نیمه خصوصی و یا حتی گروهی نیز برگزار گردد.

همچنین امکان عقد قرارداد با شرکت ها و سازمان های مختلف جهت اعزام مدرس و تدریس در محل آن شرکت وجود دارد.

4- فروش پکیج

این پکیج شامل کتاب، جزوه، راهنمای استفاده از پکیج و یک عدد فلش مموری حاوی فایل های صوتی و تصویری می باشد.

(این شیوه نیز در حال حاضر برای زبان آموزان شهرستان ها مناسب می باشد)

لیست پکیج های مربوطه از طریق این لینک قابل مشاهده می باشد.

 

آموزش زبان انگلیسی با هر یک از 4 روش بالا، اگر دقیقا طبق قواعد تعریف شده در این آموزشگاه باشد، می تواند نتایج خیره ای کننده ای در بازه زمانی کوتاه به همراه داشته باشد.

13

آیا امکان اعطای نمایندگی به شخص و آموزشگاه وجود دارد؟

بله.

اعطای نمایندگی به شخص:

در این حالت پس از عقد قرارداد با شخص و گذراندن دوره TTC توسط او، شیوه تدریس به ایشان آموزش داده شده و منابع آموزشی در اختیارشان قرار داده خواهد شد.

اعطای نمایندگی به آموزشگاه:

در این حالت پس از عقد قرارداد با آموزشگاه و گذراندن دوره TTC توسط حداقل یک نماینده از آن آموزشگاه، شیوه تدریس به ایشان آموزش داده شده و منابع آموزشی در اختیارشان قرار داده خواهد شد.