همواره یکی از دغدغه های زبان آموزان، انتخاب آموزشگاه مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی است. امروزه آموزشگاه های بسیار زیادی در کشور وجود دارند. اما واقعا چه آموزشگاهی می تواند مناسب شما باشد؟
آموزشگاهی مناسب است که نه تنها بتواند زبان انگلیسی را با شیوه ای کاملا موثر به زبان آموزان آموزش دهد بلکه بتواند امکانات مختلف آموزشی را نیز در کلاس ها و محیط خود فراهم آورد تا در نهایت زبان آموزان بتوانند در محیطی کاملا حرفه ای به کسب این مهارت بپردازند.
آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک در راستای آموزش موثر زبان انگلیسی، امکانات مختلفی را گردآوری کرده و ما در این بخش قصد داریم تا آنها را تشریح کنیم.

آموزش زبان انگلیسی ، آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک ، کلاس های آموزشی


مشاهده آنلاین نتایج آزمون

پس از برگزاری امتحانات در ترم های مختلف، زبان آموزان می توانند نمرات خود را با جزییات کامل در وب سایت آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک به صورت آنلاین مشاهده نمایند. همچنین لیست نمرات هر یک از زبان آموزان در وب سایت بایگانی می شود و در نهایت پس از گذشت چندین ترم، زبان آموزان می توانند سیر تکامل خود و نمرات کسب شده را مشاهده نمایند.

نمرات هر آزمون، یک روز پس از برگزاری آن در وب سایت قرار می گیرد.

برای مشاهده نمرات خود بر روی این لینک کلیک نمایید.


شرکت در نظرسنجی بابت بهبود کیفیت خدمات رسانی

آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک در راستای بهبود کیفیت خدمات رسانی به زبان آموزان خود، اقدام به برگزاری نظرسنجی از زبان آموزان به صورت ماهیانه نموده است. زبان آموزان می توانند هر ماه به وب سایت این آموزشگاه مراجعه کرده و به صورت آنلاین به سوالات مربوطه پاسخ دهند. این سوالات نه تنها در رابطه با کیفیت خدمات رسانی و مدیریت مجموعه بوده بلکه در رابطه با کیفیت تدریس اساتید نیز می باشد تا مطمئن شویم زبان آموزان از شیوه تدریس و برخورد اساتید خود کمال رضایت را داشته باشند.

برای مشاهده لیست سوالات نظرسنجی بر روی این لینک کلیک نمایید.


زمان‌بندی کلاس‌ها

با توجه به تعداد بالای زبان آموزان این آموزشگاه، کلاس های بسیار زیادی در طول هفته برگزار می گردد. بنابراین می توان گفت که زمان بندی کلاس ها به گونه ای است که همه زبان آموزان در سطوح مختلف به راحتی می توانند زمان مناسب کلاس خود را به دلخواه خود انتخاب نمایند.


کلاس های خصوصی در راستای رسیدن به سطحی خاص

گاهی ممکن است سطح زبان آموزی بین 2 سطح مختلف باشد. برای مثال ممکن است زبان آموز از سطح Elementary 1 بهتر باشد اما با سطح Elementary 2 نیز فاصله زیادی نداشته باشد. در این راستا، آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی برای پر کردن چنین خلائی نموده است. هزینه این کلاس ها و مدت زمان آن به گونه طراحی شده است تا برای زبان آموز به صرفه و بهینه باشد.


اساتید زبان شاغل در آموزشگاه

با توجه به تعداد زیاد زبان آموزان این آموزشگاه، تعداد بسیار زیادی استاد یا مدرس در حال فعالیت می باشند . شیوه تدریس همه اساتید براساس شیوه جذاب و خلاقانه این آموزشگاه بوده و در صورتیکه زبان آموزی چند ترم را در این آموزشگاه بگذراند، متوجه یکپارچگی شیوه تدریس همه اساتید خود خواهد شد.


محیط آموزشگاه

آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک در ساختمانی 3 طبقه که شامل 24 کلاس آموزشی است، پذیرای زبان آموزان عزیز می باشد. محیط آموزشگاه به گونه است که همراهان نیز می توانند در سالن انتظار بنشینند.


امکانات کلاس ها

تمامی کلاس های آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک هوشمند بوده و دارای امکانات آموزشی مناسبی است. در هر کلاس، تلویزیون، تخته وایت بورد، سیستم سرمایش و گرمایش مناسب و وسایل کمک آموزشی (مخصوصا برای کودکان) وجود دارد.


شهریه مناسب

شهریه ای که در هر ترم از زبان آموزان دریافت می شود بسیار مناسب بوده و کمتر از عرف جامعه می باشد. این رویکرد از آنجا نشات می گیرد که دیدگاه مدیریت این مجموعه علاوه بر کسب درآمد، ارتقاء سطح فرهنگی جامعه و خدمات به کودکان، جوانان، نوجوانان و بزرگسالانی می باشد که نیاز به یادگیری ابزار زبان انگلیسی دارند. لذا شهریه هر ترم به گونه در نظر گرفته شده است تا اقشار مختلف جامعه بتوانند از پس آن بر آیند.


منابع آموزشی و کتاب هایی که تدریس می شوند

در آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک از شیوه و کناب هایی استفاده می شود که توسط همین آموزشگاه طراحی شده است. این کتاب ها در راستای آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزانی طراحی شده که زبان مادری آنها فارسی است ! فکر می کنیم که تاکنون با چنین موردی مواجه نبوده اید. زیرا در همه کلاس های زبان از کتاب های انگلیسی معروفی که در کشورهای انگلستان و آمریکا طراحی شده است استفاده می شود. ولی آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک در اقدامی کاملا بی سابقه اقدام به طراحی و نوشتن کتاب هایی کرده که کاملا برای زبان آموزان این مرز و بوم مناسب بوده و می تواند رشد سریع و واقعی در تضمین دهد.


جهت دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید