آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک با ارائه شیوه ای کاملا جدید و کارامد، مسیر یادگیری زبان انگلیسی را برای همه اقشار جامعه فراهم آورده است. طبیعتا با توجه به سابقه حدود 80 ساله آموزش زبان انگلیسی در کشور ایران، تجربه آموزش در آموزشگاه های این کشور وجود داشته. اما آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک با بهره گیری از متخصصین این حوزه و نوآوری خود، کمک شایانی به زبان آموزان عزیز کرده است.
در این راستا، لیست دوره های آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک به شرح زیر تدوین شده است:

نوجوانان و بزرگسالان

با توجه به نتیجه تعیین سطح زبان آموز، یکی از سطوح مشخص شده در زیر برای ایشان در نظر گرفته خواهد شد. با توجه به امکانات بسیار عالی آموزشگاه و هوشمند بودن کلاس ها، هیچ محدودیتی برای ثبت نام زبان آموز در کلاس مناسب وجود ندارد.
Starter
Elementary
E1 (Elementary Level 1)
E2 (Elementary Level 2)
E3 (Elementary Level 3)
Pre Intermediate
PI1 (Pre Intermediate Level 1)
PI2 (Pre Intermediate Level 2)
Intermediate
I1 (Intermediate Level 1)
I2 (Intermediate Level 2)
I3 (Intermediate Level 3)
Upper Intermediate
UI1 (Upper Intermediate Level 1)
UI2 (Upper Intermediate Level 2)
Advance

خردسالان (4-7 سال)

با توجه به کامل نشدن مفاهیم بسیاری از کلمات در زبان فارسی برای کودکان و نونهلان حتما باید در این دوره از کلمات و جملات فارسی برای درک مفاهیم کلمات و جملات انگلیسی بهره گرفت.
تیم طراح این آموزشگاه، در راستای یادگیری هرچه بهتر و ماندگارتر زبان انگلیسی توسط خردسالان، اقدام به طراحی بازی های جدید، متنوع و جذاب نموده است. این بازی ها نه تنها باعث تثبیت مطالب انگلیسی در ذهن کودک خردسال شما می شود بلکه به دلیل جذاب، گروهی و رقابتی بودن، باعث می شود تا زبان آموز رقبت بسیاری برای گذراندن زمان با زبان انگلیسی از خود نشان دهد.
Babie's Book